Avenue Optics

Combinatie van natuurlijke materialen, vorm en maatwerk

Doorheen het interieur werd bewust gespeeld met verschillende natuurlijke materialen en technieken. De maatwerkelementen kregen een afwerking in microtopping of kalkverf, terwijl de verkooptafels en kassa werden voorzien van een robuust blad in Pietra di Calma – Arenado. Een subtiele schaduwvoeg onder de natuursteen zorgt daarbij voor een verfijnd accent. De gebogen wand en organische armaturen brengen zachtheid in het geheel en versterken het rustige karakter van de ruimte. Deze verlichtingsarmaturen werden volledig op maat uitgewerkt.

Fullscreen image

Aandacht voor sfeer én functionaliteit

Aan elk detail werd gedacht. Zo werd het plafond afgewerkt met spuitpleister, gekozen omwille van de homogene uitstraling en de akoestische eigenschappen. Ook de verlichting werd technisch geïntegreerd in de maatwerkelementen, zodat de spots en flexibele ledstrips mooi opgaan in het ontwerp.

De verschillende afwerkingstechnieken, natuurlijke materialen en organische vormen versterken elkaar en zorgen voor een mooi evenwicht tussen rust en karakter.

Zo ontstaat een interieur waarin esthetiek en functionaliteit hand in hand gaan, met maatwerk en vakmanschap als rode draad doorheen de volledige optiekzaak.

Fullscreen image

Jouw interieur met Frako?

Het is aan ons om jou te overtuigen dat wij dromen waarmaken. En dat doen we niet met gebakken lucht, wij spreken met ons werk. Frako staat voor Belgisch vakmanschap op maat en kwaliteit aan de juiste prijs. Laat je verder inspireren in onze showroom of leg ineens je plannen op tafel tijdens een gesprek met een van onze adviseurs.

Meer realisaties

Als specialist in de realisatie van hoogwaardig interieur hebben wij al tal van woondromen waargemaakt. Nog niet overtuigd? Bekijk onze realisaties en oordeel zelf!

       

0